Rodinná atmosféra

Krásná příroda

Pohodlné ubytování

Zimní pohoda

Skvělá kuchyně

Příjemné prostředí

IMG_4847

Apartmány U Gášků

Apartmány u Gášků jsou v turisticky zajímavé části Velkých Karlovic (v údolí Léskové). K ubytování jsou připraveny čtyři útulné apartmány. Jeden z nich je bezbariérový apartmán. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení a vybavený kuchyňský kout s lednicí.

Ubytovaným nabízíme další vybavení:

– wi-fi přípojka na internet
– gril
– ohniště
– venkovní posezení
– místo pro postavení stanu
– postýlka včetně lůžkovin
– dětská jídelní židle
– klouzačka, houpačka
– zakrývací pískoviště
– dětské hřiště
– společenské hry
– stavebnice
– sauna
– prádelna

Z našich služeb můžete využít, saunutipy na výlety, dovoz a odvoz k vlaku. Pro milovníky cykloturistiky a zimních sportů (běžky, sjezdové lyžování) je k dispozici úschovna kol a lyží. Ubytování se zvířecím mazlíčkem (pes, kočka, kůň apod.) není problém. Vášniví hřibaři si zde přijdou také na své.  Parkoviště je u apartmánů.

Pro více pohodlí Vám zajistíme pobyt včetně snídaně. Na tyto se dochází do Penzionu Pod Pralesem, který je vzdálen cca 50m. V Penzionu Pod Pralesem se nachází restaurace, která vaří celý den a není problém si kdykoliv během dne zajít na oběd či večeři.

Další dostupné služby v blízkosti ubytování: bowling, krytý bazén, masáže, solárium,  lyžařský vleky, svahy různých stupňů obtížnosti, běžecké stopy, cyklostezka, golfové hřiště, lanové centrum.

Z Apartmánů u Gášků je blízko na výlety do Beskyd (Pustevny, Radhošť), Javorníků a Vsetínských vrchů.  Dobře dostupné jsou i slovenské hory: Súľovské skalyMalá Fatra, Vrátna dolina, Jánošíkovy diery, Malý a Velký Rozsutec apod.


Ceník ubytování