Rodinná atmosféra

Krásná příroda

Pohodlné ubytování

Zimní pohoda

Skvělá kuchyně

Příjemné prostředí

IMG_5612

Chalupa Na Sklepě

Ubytování je ve stylové dřevěnici kapacitou 4-6 lůžek v klidné části Velkých Karlovic (v údolí Léskové). V chalupě je obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a  krbovými kamny. V podkroví je částečně dělená ložnice. Sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí chalupy. Dle potřeby je možné si objednat stravování.

Ubytovaným a rodinám s dětmi nabízíme vnitřní a venkovní vybavení:

– postýlka s lůžkovinami
– dětská jídelní židle
– klouzačka, houpačka
– pískoviště
– dětské hřiště
– ohniště
– venkovní posezení
– prádelna

Pro milovníky cykloturistiky a zimních sportů (běžky, sjezdové lyžování) je k dispozici úschovna kol a lyží. Ubytování se zvířecím mazlíčkem (pes, kočka, kůň apod.) není problém. Parkoviště je u chalupy.

Z našich služeb můžete využít, saunu, tipy na výlety, dovoz a odvoz k vlaku. Pro větší skupiny je možné kombinovat ubytování Apartmánech u Gášků (čtyři apartmány) a v Penzionu Na Kopečku, celkem se jedná o 32 míst.

Pro více pohodlí Vám zajistíme pobyt včetně snídaně. Na tyto se dochází do Penzionu Pod Pralesem, který je vzdálen cca 50m. V Penzionu Pod Pralesem se nachází restaurace, která vaří celý den a není problém si kdykoliv během dne zajít na oběd či večeři.

Dostupné služby v blízkosti ubytování: bowling, krytý bazén, masážesolárium, lyžařský vlek, běžecké stopy, cyklostezka, golfové hřiště, lanové centrum.

Z Chalupy Na Sklepě je blízko na výlety do Beskyd, Javorníků, na Soláň, na Radhošť,  do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Dobře dostupné jsou i slovenské hory: Súľovské skaly, Malá Fatra, Vrátna dolina, Jánošíkovy dieryMalý a Velký Rozsutec apod.

Ceník ubytování