Rodinná atmosféra

Krásná příroda

Pohodlné ubytování

Zimní pohoda

Skvělá kuchyně

Příjemné prostředí

Ubytování Penzion Pod Pralesem Leskové Velké Karlovice:
Penzion a hospoda Pod Pralesem mají ve Velkých Karlovicích v údolí Leskové dlouholetou tradici.  Penzion se nachází v turisticky atraktivním, ale přitom klidném místě Velkých Karlovic, v blízkosti běžeckých tras, lyžařských vleků, cyklotras a jedlo-bukového pralesa Razula.

Návštěvníkům této části Valašska nabízíme ubytování, stravu ve vyhlášené hospodě s domácí kuchyní, posezení na letní a zimní terase a další služby spojené s ubytováním (úschovna kol a lyží, sauna apod.). Rodinám s dětmi zde nabízíme venkovní a vnitřní vybavení (např. dětskou jídelní židli, postýlku, dětské pískoviště, klouzačku, ohniště apod.).

V nabídce najdete klasická česká jídla, ale samozřejmě i valašské speciality. Pravidelně máme na menu sezónní nabídku z lokálních potravin. Restaurace je zcela nekuřácká. Najdete zde jídelnu, salón s dětským koutkem, posezení u krbu a také výčep. Kuřáci si mohou zakouřit na terase. Můžeme pro vás zorganizovat i menší svatby, oslavy, školení apod. Kapacita oddělených místností je podle uspořádání cca 25 osob.

Velké Karlovice leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Okolí nabízí nepřeberné množství aktivit: lyžařské vleky, upravované a turistické lyžařské běžecké tratě, trasy pro pěší turistiku, trasy pro horská kola, tenisové kurty nebo koupaliště. V blízkosti našeho penzionu najdete hotel Horal s vyhlášeným wellness.

IMG_0437